Top Q

© Copyright 2014 by Spots'n'dots'. All rights reserved.
 
  UTSTÄLLNING           DATUM     RESULTAT      TITEL                        DOMARE_________ 
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  (N)Drammen/ORKK    24/09-11      Ex1/CACIB                                           Vija Klučniece
                                                               BIV=BOV
                                                               BIR=BOB
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  Trollhättan / FHK         03/07-11      Ex1/CACIB                                           H. Klein
                                                               NOM 
                                          02/07-11       Ex1/CAC           CHAMPION             Y. Melnikova 
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  Varberg / FHK              24/10-10       Ex1/CAC                                              R. Appelt
                                                               BIR/BOB
                                                               NOM
                                                               Best SH (F) adult
  Varberg / FHK              23/10-10      Ex1/CAC                                               K. Cadury
                                                               BIR/BOB
                                                               NOM
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  Stockholm / BKK          29/11-09      Ex1                                                         L. Borch
  Stockholm / BKK          28/11-09      Ex1                                                           ?. ?
                                                               BIV/BOV 3-6
                                                               NOM
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  Tibro / BiK                    11/10-09       Ex1                                                          C. M Nilsson
                                                               NOM 3-6
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  Forshaga / VÄK            05/07-09       CAC                                                        A. Shchunkin
                                                               BOV 3-10 
                                                               NOM 3-6
  Forshaga / VÄK            04/07-09       Ex1                                                          T. Friscovec
                                                               BOV 3-10
                                                               NOM 3-6
                                     
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Denna hemsida är byggd med N.nu - prova gratis du med.(info & kontakt)